Polfoto 2003

Środa, 19.06.2024
Login |  Napisz do nas Strona główna  |  Festiwal Polfoto 2005  |  Historia Polfoto  |  Archiwum  |  Kontakt
Polfoto 2003
Polfoto 2003
Galeria Foto
Zaproszenie
Zgłoszenia
Uczestnictwo
Program pobytu
Wystawcy
Plan stoisk
Seminaria
Wystawy
Dojazd
Wracamy do źródeł
Email

POLFOTO 2003 - "Wracamy do źródeł"

Stali bywalcy pamiętają, że "Polfoto" (najpierw jako zjazd, a potem jako targi) powstawały w kompleksie hoteli Rybak/Merlin/Slavia. W miarę swojego rozwoju i na skutek różnych sugestii w ostatnich trzech latach cała wystawa została przeniesiona w okolice molo - w centrum nadmorskiej promenady w Międzyzdrojach. Nie da się ukryć, że takie działanie (postawienie specjalnej hali, rekultywacja zajętego terenu, doprowadzenie prądu, wody, ogrzewania itp.) niosło za sobą dodatkowe koszty.

Obecna, trudna sytuacja w branży fotograficznej (i ogólnie na rynku), zmusiła organizatorów do gorących dyskusji. Podstawowe pytanie, wielokrotnie zadawane to jak obniżyć koszty imprezy. Wiele firm i osób przyzwyczaiło się już do umiejscowienia hali targów "Polfoto" przy molo w Międzyzdrojach, ale wielu też pamięta dawną atmosferę w kompleksie hotelowym. Po licznych analizach ekonomicznych okazało się, że jedynym sposobem na obniżenie opłat jest powrót do kompleksu hotelowego. Mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia. Wykonaliśmy szybką sondę telefoniczną skierowaną do reprezentatywnej części wystawców i uczestników zjazdu.
Nie było dużych różnic zdań - zdecydowana większość rozmówców jest na tak!

Możemy więc już ogłosić:
XII Międzynarodowe Targi "Polfoto" odbędą się w kompleksie hotelowym Rybak/Merlin/Slavia w Międzyzdrojach. Hotel Rybak będzie centralnym punktem odbywającego się równocześnie XVI Ogólnopolskiego Zjazdu Fotografów. Terminy pozostają bez zmian: targi - 3, 4, 5 kwietnia 2003 r., zjazd - od 2 do 6 kwietnia 2003 r.

Dzięki temu możemy zaproponować niższe ceny wynajmu powierzchni - o 20%.
Dla firm, które zabudowują stoisko za naszym pośrednictwem możemy również zaproponować ceny o 20 % niższe na standardową zabudowę.

Jednocześnie zmienimy nieco program towarzyski kierowany do uczestników zjazdu. Pozwoli to obniżyć koszty pobytu. Nie rezygnujemy jednak z tych elementów programu, które cieszyły się największą sympatią uczestników. Chcemy aby odbywające się w piątek nadmorskie ognisko, wraz z jego biesiadną atmosferą pozostało mocnym punktem naszego programu. Podczas ogniska chcemy powrócić do towarzyskich spotkań braci fotograficznej, a zrezygnować z niektórych kosztochłonnych elementów. Dzień wcześniej, czyli w czwartek chcemy doprowadzić do wieczornego spotkania wystawców i uczestników zjazdu na oficjalnym raucie.

Staramy się pozyskać bogatą ofertę seminariów. Nadal chcemy aby zainteresowane osoby przyjeżdżały do Międzyzdrojów po wiedzę, naukę i możliwość nawiązania szerokich, zawodowych kontaktów. Prelekcje i pokazy będą prowadzane w pomieszczeniach konferencyjnych kompleksu hotelowego.

Nadal wejście na targi, zwiedzanie wystaw jak i branie udziału w seminariach w godzinach 10 - 17 będzie bezpłatne.

Chcemy aby największym atutem międzyzdrojskich spotkań była, tak jak dotychczas, wspaniała atmosfera panująca zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających gości. Jesteśmy gorąco przekonani, że dzięki Państwu przywrócimy niepowtarzalny klimat za którym wielu tak bardzo tęskniło.

Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w Polfoto '2003.

W imieniu Zarządu Biura Organizacyjnego Polfoto
Adam Grochulski


Copyright 1999-2005 Ilmar Szczecin, Webdesign: NetShock.pl