Polfoto 2003

Środa, 19.06.2024
Login |  Napisz do nas Strona główna  |  Festiwal Polfoto 2005  |  Historia Polfoto  |  Archiwum  |  Kontakt
Polfoto 2003
Polfoto 2003
Galeria Foto
Zaproszenie
Zgłoszenia
Uczestnictwo
Program pobytu
Wystawcy
Plan stoisk
Seminaria
Wystawy
Dojazd
Wracamy do źródeł
Email

Szanowni Państwo.

W załączeniu przesyłamy Państwu aplikacje zgłoszeniowe dotyczące XII Międzynarodowych Targów Fotografii i Obrazu POLFOTO 2003 , które odbędą się w dniach 03, 04, 05 kwietnia 2003 r. w Międzyzdrojach.
Układ ramowy imprezy obejmuje:

  • targi od czwartku do soboty w godz. 10:00-17:00
  • równolegle odbywające się prelekcje, seminaria, pokazy, warsztaty w godz. 10:00-17:00
  • program popołudniowo-wieczorny

Ta opiniotwórcza impreza obejmuje udział profesjonalistów zawodowo związanych z fotografią i technikami komputerowymi służącymi do kreacji obrazów powodując, że każdego roku zjawia się kilka tysięcy osób związanych ściśle z branżą foto i przetwarzania obrazu tj.: zakładów foto, agencji reklamowych, firm multimedialnych, handlowców przybyłych z całej Polski i zagranicy.

Wykaz firm uczestniczących w targach; program seminariów, pokazów, warsztatów; program rozrywkowo-towarzyski, mapka stoisk, reklamy będą umieszczone w towarzyszącym imprezie informatorze targowym oraz na naszych stronach w internecie.

W ramach promocji targów na 2 miesiące przed targami wysyłamy informator targowy. Wysyłka jest kierowana do osób i firm profesjonalnie zajmujących się fotografią i technikami obrazowania w Polsce.

Podkreślić należy zasadniczy wpływ jaki na rytm imprezy wywiera bardzo rozbudowany program szkoleniowo-warsztatowy. Program ten jest przygotowywany z udziałem specjalistów różnych technik obrazowania. Seminaria, pokazy, warsztaty są przygotowane przez nas przy współpracy z pismami fotograficznymi. Trwają one przez 3 dni targów od rana do późnego popołudnia, w 2 nakładających się ciągach szkoleniowych. Uczestnicy wybierają interesujące ich elementy programu szkoleniowego w których uczestniczą.

Na naszych stronach internetowych www.polfoto.com znajdą Państwo zdjęcia z poprzednich targów, aplikacje zgłoszeniowe do bieżącej imprezy oraz wszystkie pojawiające się nowości.

Licząc na Państwa udział w naszych targach

Serdecznie pozdrawiamy
za Zarząd Biura Organizacyjnego
Prezes Adam Grochulski

Ściągnij:


Copyright 1999-2005 Ilmar Szczecin, Webdesign: NetShock.pl