Polfoto 2001

Środa, 19.06.2024
Login |  Napisz do nas Strona główna  |  Festiwal Polfoto 2005  |  Historia Polfoto  |  Archiwum  |  Kontakt
Polfoto 2001
Polfoto 2001
Zgłoszenia
Uczestnictwo
Seminaria
Wystawcy
Polecane
Program
Plan Hali
Galeria Foto
Photokina
Podziękowania
Email

W dniach 20 - 25 września 2000 r. na PHOTOKINIE w Koloni Międzynarodowe Targi Fotografii i Obrazu oraz Ogólnopolski Zjazd Fotografów POLFOTO zaprezentowały się na stoisku informacyjnym. Stoisko to stanowiło miejsce spotkań organizatorów naszej targowo -zjazdowej imprezy z przedstawicielami firm zagranicznych, w szczególności z Europy Zachodniej i Dalekiego Wschodu.

Większość odwiedzających zna POLFOTO z publikacji i opowieści lecz z zainteresowaniem dowiadywali się szczegółów dotychczasowego dorobku oraz zamierzeń organizatorów na przyszłość. Powtarzała się opinia, że targi w Koloni są nieco mniejsze niż 2 lata temu (zarówno pod względem ilości wystawców jak i zwiedzających). Dlatego znaczna frekwencja naszych rodaków na PHOTOKINA stanowi dobrą prognozę na przyszłość i zachętę dla firm z zachodu dla zaistnienia na polskim rynku. Firmy są zainteresowane w pozyskaniu nowych przedstawicieli oraz dystrybutorów swoich wyrobów. Wynika to również z przekonania, że w przyszłości (po rozszerzeniu Unii Europejskiej) Polska stanie się bezpiecznym przyczółkiem dla handlu z krajami byłego ZSRR.

Z rozmów i wypełnionych ankiet wynika, że blisko 50 nowych firm zadeklarowało swoją obecność na targach POLFOTO '2001. Część z nich chce zaistnieć jako wystawcy, część jako goście odwiedzający. Jednak w obu wypadkach celem jest nawiązanie kontaktów z polskimi firmami.

Zdjęcia:

Nasze stoisko
Copyright 1999-2005 Ilmar Szczecin, Webdesign: NetShock.pl