Polfoto 2000

Środa, 29.05.2024
Login |  Napisz do nas Strona główna  |  Festiwal Polfoto 2005  |  Historia Polfoto  |  Archiwum  |  Kontakt
Polfoto 2000
Polfoto 2000
Zgłoszenia
Seminaria
Galeria Foto
Statystyki
Podziękowania
Email

Szanowni Państwo.

W załączeniu udostępniamy Państwu dokumenty zgłoszeniowe dotyczące IX Międzynarodowych Targów Fotografii i Obrazu POLFOTO 2000, które odbędą się w dniach 6, 7, 8 kwietnia 2000 r. w Międzyzdrojach.
  Układ ramowy imprezy obejmuje:

  • - targi od czwartku do soboty w godz. 1000-1700
    - równolegle odbywające się prelekcje, seminaria, pokazy, warsztaty w godz. 1000-1700
    - program rozrywkowo-towarzyski w godzinach popołudniowo-wieczornych z uroczystym rozpoczęciem, bankietem, ogniskiem nadmorskim, końcowym podsumowaniem całej imprezy


  Każdego roku zjawia się na tej imprezie kilka tysięcy osób z przetwarzania obrazu tj.: agencji reklamowych, zakładów foto, firm multimedialnych przybyłych z całej Polski i zagranicy.
  Wszyscy oni, jak pokazują doświadczenia lat ubiegłych, przyjeżdżają w celu zawarcia interesujących ich kontraktów. Są one zawierane zarówno podczas targów jak i w trakcie nieoficjalnych spotkań w imprez towarzyszących.
  Wykaz firm uczestniczących w targach; program seminariów, pokazów, warsztatów; program rozrywkowo-towarzyski; reklamy będą umieszczone w oficjalnym informatorze targowym, który drukowany w nakładzie ok. 10'000 egzemplarzy, będzie przez nas bezpłatnie wysyłany na ok. 2 miesięcy przed imprezą do firm mających związek z przetwarzaniem obrazu, zakładów foto, hurtowni i domów towarowych w kraju oraz wybranych adresatów zagranicznych (głównie w krajach Europy środkowej i Wschodniej).
 Informator targowy jak i drukowany tuż przed imprezą przewodnik targowy (aktualny wykaz firm, mapka stoisk, reklamy) będą dostępne bezpłatnie również na miejscu imprezy.
  Nowa nazwa POLFOTO brzmi: Międzynarodowe Targi Fotografii i Obrazu. Z tego co obserwujemy w kolejnych edycjach Polfoto wynika, że coraz więcej jest technik tworzenia obrazu niewiele mających wspólnego z tradycyjną fotografią. Coraz więcej fotografów zasiada do komputerów. Reklama z kolei łączy w sobie wideo, film, fotografię tradycyjną, fotografię cyfrową i obróbkę komputerową. Chcemy aby wszystkie te elementy można było znaleźć w Międzyzdrojach.
Serdecznie pozdrawiamy
za Zarząd Biura Organizacyjnego
Prezes: Adam Grochulski


DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE
proszę wybrać wersję językową i zapisać na dysk lokalny. Po wypełnieniu przesłać pod adresem organizatora POLFOTO 2000
Pf2000pl.doc
wersja polska
Pf2000en.doc
english version
Pf2000de.doc
deutsche version

Copyright 1999-2005 Ilmar Szczecin, Webdesign: NetShock.pl